به زودی میتوانید از فروشگاه آنلاین رمزینه برچسب دیدن فرمایید

درباره ما

درباره ما

photo796589431681297072

شرکت رمزینه برچسب B&L CO (رمزینه رایانه سابق) در اوائل سال 1377 با مدیریت سرکار خانم فرانک محمودی با هدف ارائه خدمات کدینگ کالا، طراحی بارکد،چاپ انواع بارکد (میله ای، دیتاش ماتریس) بر روی لیبلهای رول (برچسب ) ، چاپ لیبلهای (برچسب های) رنگی به صورت افست رول، چاپ طلاکوب، اسکرچ(پوشش امنیتی) و همچنین فروش سخت افزار، تجهیزات چاپ لیبل های رول (لیبل پرینتر) و اقلام مصرفی لیبل پرینترها(چاپگرهای برچسب های رول ازقبیل انواع ریبون های حرارتی (Thermal Transfer Ribbon) تاسیس گردید. این شرکت در سال 1377 به عنوان نماینده رسمی مرکزملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران(وابسته به وزارت بازرگانی) جهت صدور بارکد وارائه خدمات وابسته و ازسال 1385 به عنوان نماینده همین مرکز جهت صدور ایران کد انتخاب و در زمینه های عنوان شده فعالیت نموده است. این شرکت در سال 1389 همزمان با آغاز اجرای طرح شبنم ( شبکه نظارت مردمی ) به عنوان نماینده رسمی شرکت خدمات انفورماتیک راهبر (وابسته به وزارت صنعت،معدن و تجارت) انتخاب و در این زمینه و درچارچوب وظایف محوله فعالیت می نماید.

موسسین شرکت اشخاص حقیقی بوده و دارای تجارب ارزنده ای در زمینه مهندسی،طراحی، چاپ بارکد،چاپ لیبلهای افست رول، فروش تجهیزات تخصصی و اقلام مصرفی جاپ لیبل (برچسب)، بازاریابی و تبلیغات می باشند. در این راستا و به منظور دستیابی به اهداف تعریف شده،این شرکت نسبت به ایجاد بخشهای تخصصی به شرح ذیل اقدام نموده است:

  • بخش تامین وچاپ انواع لیبلهای رنگی(برچسب) به صورت افست رول و شیت
  • بخش طراحی انواع بارکد ازقبیل میله ای، دیتا ماتریس ، پست و خدمات چاپ آنها بر روی لیبلهای رول(برچسب)
  • بخش خدمات چاپ اسکرچ(پوشش امنیتی)
  • بخش خدمات هالوگرام و طلاکوب
  • بخش بازرگانی جهت واردات انواع ریبون های حرارتی و لیبل (برچسب) به صورت رول و شیت
  • بخش فروش انواع لیبل پرینتر ،اسکنرهای انواع بارکد ومواد مصرفی
  • بخش ارائه خدمات طرح شبنم

لازم به ذکر است که شرکت رمزینه برچسب،طی دوره فعالیت خود به عنوان زیر مجموعه شرکت تعاونی پیشگام چاپ،با نصب و راه اندازی اولین دستگاه تخصصی افست رول در ایران اقدام به ارائه خدمات چاپ به بیش از صد شرکت معتبر تولیدی از قبیل شرکت های پاکسان ،پاک وش، تاژ،نرگس شیراز و … نموده است .

همچنین شرکت رمزینه برچسب در زمینه ارائه خدمات بارکد ، ایران کد و طرح شبنم ،تا کنون افتخار همکاری و ارائه خدمات به بیش از هزار و پانصد شرکت را داشته است.