به زودی میتوانید از فروشگاه آنلاین رمزینه برچسب دیدن فرمایید

چاپ لیبل رول افست

چاپ لیبل رول افست

چاپ برچسب افست رول

لیبهای پشت چسبدار (self adhesive label) دردو حالت رول Roll وشیت Sheet ،چاپ وآماده می گردند.جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه سوالات متداول مربوط به خدمات چاپی مراجعه فرمایید.

برچسب های رول که درصنایع مختلف همچون صنایع داروئي،آرايشي وبهداشتي،غذائي،صنعت نفت وغیره مورداستفاده می باشند،بیشترمورد توجه شرکتهائی هستندکه جهت افزایش تولید،رعایت استانداردهای بهداشتی ،کاهش هزینه های پرسنلی وعوامل دیگراز دستگاههای لیبل چسبان بصورت تمام اتوماتیک درخط تولید استفاده می نمایند.

این لیبها بسته به درخواست مشتریان می توانند درانواع مختلف کاغذی (paper) – ترانسپارنت (transparent) -پی وی سی (PVC) – متالایز (silver)درسایزها ورنگهای مختلف تولید گردند.جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به لیبل سفید مراجعه فرمایید

دراین راستا خدمات ذیل ارائه می گردند:

  • تهیه وتامین لیبل مورد نیاز مشتریان از طریق منابع داخلی و خارجی
  • تهیه فیلم وزینک درلابراتوارچاپخانه
  • تهیه قالبهای لیزری تخت وروتاری مورد نیاز جهت دایکات
  • طراحی
  • خدمات چاپ و نظارت چاپ

و اماآنچه مارا از دیگر رقبا متمایز می سازد:

کیفیت بالاتر چاپ افست رول نسبت به چاپ فلکسو

هزینه کمتر تولید زینک نسبت به تولید کلیشه در چاپ فلکسو و سیلندر در چاپ هلیو

بکارگیری دو دستگاه تخصصی وپیشرفته چاپ افست رول با مشخصات فنی متفاوت جهت چاپ انواع سایزهای برچسب با کمترین ضایعات ،وهمچنین بکارگیری چندین دستگاه دایکات دوار و تخت ،جهت افزایش سرعت تولید و آماده سازی سفارشات

_MG_2249 _MG_2248
دستگاه EDELMAN آلمان محصول 2006
دارای 5 یونیت چاپ
عرض سیلندر510 میلی متر
دستگاه EDELMAN آلمان محصول 2005
دارای 4 یونیت چاپ
عرض سیلندر560 میلی متر

 

جهت آشنایی بیشتر با نحوه ی کارکرد هریک از روش های چاپ افست، فلکسو و هلیوگراور توضیحات زیر ارائه میگردد :

چاپ افست :

انتقال اطلاعات در چاپ افست به صورت غیرمستقیم صورت می گیرد به همین دلیل به این روش چاپ افست(چاپ غیرمستقیم ) می گویند. ماشین چاپ افست دارای سه استوانه‌است . در چاپ افست نخست آن چه را که باید چاپ شود بر روی صفحه‌ای فلزی به نام زینک منتقل مـــی‌کنند،سپس این صفحه را با مواد شیمیایی طوری حساس می‌کنند که فقط نوشته‌ها و تصاویر آن، مرکب چـاپ را بــه خود می‌گیرد.

زینک را به دور نخستین استوانه (Plate Cylinder) می‌پیچند.طرح آن بر اثر فشار روی پوشش لاستیکی اســتـوانه دوم (Offset Cylinder) برمی گردد. مطالب از روی پوشش لاســـــــــتیکی با کمک فشار استوانه سوم (Impression Cylinder) به روی برچسب منتقل می گردد.

چاپ فلکسو :

این چاپ به دلیل استفاده از کلیشه های فتو پلیمر یا لاستیکی که قابل انعطاف هستند به نام فلکسو نامیده میشود. سرعت بالا و چاپ به شکل رول بر روی مواد متنوع همچون نایلون، متالایز در تیراژهای بالا همراه با هزینه های کم از ویژگیهای این نوع چاپ محسوب می شود. چاپ فلکسو در واقع نوعی چاپ برجسته است که در آن کلیشه لاستیکی مستقیما با جنس یا لفاف مورد نظر در تماس می باشد.

چاپ هلیوگراور :

هلیوگرام یا همان روتوگراور، سیستم چاپ گود است با کیفیتی بسیار نزدیک به چاپ افست. هرچند مراحل آماده سازی این نوع چاپ بسیار گرانتر از انواع دیگر، چاپ چون افست و فلکسو می باشد. اما برای چاپ ایده آل به شکل رول بر روی BOPP و موادی از این قبیل، بهترین انتخاب محسوب می شود. بخصوص اینکه مصرف لفاف هایی از این نوع برای کارخانجات تولیدی همیشگی و با تیراژ بالا باشد.

 

گالری تصاویر چاپ لیبل رول افست :

[sgt_gallery size=”sgt_medium_landscape”]